Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Koolituse ja konsultatsiooni valdkonnad:

Metallitööstuse plekksepa- ja keevitustööd, keevitustööde mehaniseerimine, automatiseerimine, kvaliteedi ja tootmise juhtimine ning metallitööde koolitus.

Keevituskoolitus:

Õpetame MIG/MAG, TIG, SAW, elektrood- ja gaas keevitusmeetodeid erinevate materjalide keevitamiseks. Kursuste lõppedes on võimalik sooritada standardi EN9606 nõuetele vastav kvalifikatsioonieksam. Eksami edukalt sooritainule anname välja standardikohase sertifikaadi. Kursuste kestvus määratakse igale kursuslasele eraldi vastavalt õppekavale, kusjuures võetakse arvesse tööandja ja kursuslase soove, varasemaid kogemusi jm.
 Suurte kogemustega asjatundlikel keevitajatel on võimalik tulla kohe kvalifikatsioonieksamile.
 Võimaluste korral koolitame ja anname konsultatsioone selleks soovi avaldanud ettevõtetes.
 Vajadusel korraldame koolitust ka kvaliteeditehnike-, automatiseerimise jm. aladel, milleks koostame kursustepaketi vastavalt tellija ettepanekutele.

Eesmärk:

Anda teadmisi isikutele, kes suudavad parandada Eesti tööstuse arengut ja konkurentsivõimet. Arendada edasi koolitus- ja masinaehitusettevõtete tegevust vastavalt Eesti ühiskonnavajadustele.

Keevitajate koolitus on suunatud:

1. Täiskasvanute ümberõppele
2. Noorte kutsehariduse andmisele (vanuses 18-24 aastat)
3. Keevitajate täiendõppele
4. Pikaajaliste töötute tööturule tagasi toomisele

Keevituskooli on oodatud ka naised:

Läbi aegade tuntakse rohkem kui 60 erinevat keevitusliiki ja mõned neist ei nõua suurt füüsilist koormust (näiteks TIG keevitus, keevitusrobotite operaatorid, keevitustraktorite operaatorid), tänu sellele võib keevitaja elukutse olla sobilik ka naistele. Meilt on koolitust saanud ka mõned naised ja nende tulemused on olnud vägagi edukad.

Keevituskoolis on parimad õpetajad:

-Harri Veskimeister
18- aastase kogemusega kõrgema tehnilise haridusega kutseõpetaja (TPI ja Hämenlinna õpetajate kõrgkool),
IWT rahvusvaheline keevitustehnik (Lappeenranna Tehnika Kõrgkool) Koolitaja, teooria ja praktika õppejõud.

-Mait Purde
Kõrgema Tehnikakooli dotsent keevitusala teooria õppejõud (Uus Idees aastast 1994).

-Voldemar Raud
Praktilise-õppe abiõpetaja (Uus Idees aastast 2012).

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Klikka kaardile, avab kaardi internetisLähemalt